• KOŁOBRZESKI KLUB MORSA

Kołobrzeski Klub Morsów przy RSTU z siedzibą w Centrum Spraw Społecznych (CSS) - ul. Okopowa 15 78-100 Kołobrzeg (II pięto, pokój 213)
zaprasza na dyżury Zarządu KKM w każdy poniedziałek w godz. od 16:00 do 17:00 (oprócz dni świątecznych po uprzednim kontakcie telefonicznym z Prezesem KKM)

Wolontariat i kąpiel podczas WOŚP

• Dział: WOŚP
  • Czytany 7833 razy

• Nazwa Imprezy: Wolontariat i kąpiel podczas WOŚP
  • Organizator: Kołobrzeski Klub Morsów
  • Opis Imprezy:

Rejestracja wolontariuszy odbywa się od poniedziałku do czwartku w godz. od 12:00 do 19:00 oraz w piątek w godz. od 11:00 do 15:00. Niezbędne dokumenty: dowód tożsamości, numer PESEL, zdjęcie i adres e-mail. Jeśli jesteś urodzony w roku 2000 i wyżej musisz przyjść ze swoim opiekunem prawnym (rodzicem), który podpisze w Twoim imieniu zobowiązanie rozliczenia. Jeśli jesteś urodzony w latach 1997 - 1999 musisz przyjść z osobą pełnoletnią, która będzie odpowiedzialna za Twoje rozliczenie i złoży swój podpis na zobowiązaniu. Jeśli urodziłeś się w roku 1996 i wcześniej wystarczy Twoje osobiste zgłoszenie i podpis. Rejestrację kończymy w dniu 11. grudnia 2013 r. Ilość wolontariuszy jest ograniczona.

UWAGA!!! Ponieważ nie można zgłosić klubu do wolontariatu (rejestracja odbywa się indywidualnie), rozliczenie pieniędzy zebranych przez Klub odbywa się w momencie pobierania puszki z identyfikatorem ze sztabu. Zgłaszamy wtedy, że zbieramy pieniądze jako Kołobrzeski Klub Morsów.

KĄPIEL PRZY RATUSZU - wstępnie został dogadany temat kąpieli przed Ratuszem, podczas której będziemy zbierali pieniądze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiola załatwiła basen strażacki 3m x 3m, który zostanie wypełniony wodą z hydrantu. Teren pod basen nieodpłatnie udostępnił Pan Prezydent Janusz Gromek. Planowana jest jeszcze jedna lokalizacja kąpieli morsów - kołobrzeskie molo. Szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.