Menu
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA

Kołobrzeski Klub Morsów przy RSTU z siedzibą w Centrum Spraw Społecznych (CSS) - ul. Okopowa 15 78-100 Kołobrzeg (II pięto, pokój 213)
zaprasza na dyżury Zarządu KKM w każdy poniedziałek w godz. od 16:00 do 17:00 (oprócz dni świątecznych po uprzednim kontakcie telefonicznym z Prezesem KKM)


A+ A A-

IX Drawskie Spotkania Morsów

Drogie Morsy, Morsiczki i sympatycy zimowych kąpieli! Drawski Klub Morsów "O'Kra" zaprasza serdecznie na IX Drawskie Spotkania Morsów, które odbędą się w dniach 26-27 stycznia 2019 roku.

Tym razem zapraszamy do Gudowa nad jezioro Lubie (5 km od Drawska Pom.), gdzie odbędą się wszystkie wydarzenia związane ze zlotem - kąpiele, bal morsów, noclegi i ogniska z poczęstunkiem . Bazą zlotu będzie M Club Hotel / Lubie Resort, który użyczył nam swoich pomieszczeń i piękną plażę nad jeziorem.

W załączniku znajdziecie szczegółowe informacje oraz kartę zgłoszenia. Oczywiście istnieje możliwość samodzielnej rezerwacji noclegu w innym obiekcie oraz uczestnictwa w zlocie bez noclegu.

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić: tel. 604 579 125 - Mariusz Ziemecki oraz tel. 501 266 347 - Paweł Górzyński.

Pozdrawiamy
Drawski Klub Morsów "O'Kra"

 

Powrót na górę

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.