Menu
 • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
 • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
 • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
 • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
 • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA

Kołobrzeski Klub Morsów przy RSTU z siedzibą w Centrum Spraw Społecznych (CSS) - ul. Okopowa 15 78-100 Kołobrzeg (II pięto, pokój 213)
zaprasza na dyżury Zarządu KKM w każdy poniedziałek w godz. od 16:00 do 17:00 (oprócz dni świątecznych po uprzednim kontakcie telefonicznym z Prezesem KKM)


A+ A A-

Wim Hof 'Człowiek Lodu' w Kołobrzegu

Dodatkowe informacje

 • Nazwa Imprezy: Hit sezonu zimowego - Wim Hof 'Człowiek Lodu' będzie w Kołobrzegu
 • Opis Imprezy:

  Kochani morsi z całego świata - czekaliśmy z ujawnieniem wielkiej niespodzianki II. Światowego Festiwalu Morsowania w Kołobrzegu, aż do dziś - otrzymaliśmy potwierdzenie przyjazdu znanego na całym świecie Wim Hofa (Holandia), znanego jako "Człowiek Lodu" ... wielokrotnego mistrza świata , m. in. w bieganiu na 10 km w warunkach zimowych w samych szortach, w długim przebywaniu w lodzie.

  Wim Hof to również badacz i naukowiec, kandydat do nagrody Nobla w dziedzinie zwalczania chorób cywilizacyjnych poprzez wytrenowanie własnego układu immunologicznego poprzez częste przebywanie w środowisku o dużym natężeniu chłodu. Podczas naszego Festiwalu Iceman będzie miał prezentację naukową, dla chętnych morsów i nie tylko zorganizuje Bieg Icemana po plaży w samych spodenkach sportowych i przeprowadzi własne warsztaty szkoleniowe. Wim Hof weźmie również udział w biciu rekordu Guinnessa, organizowanego przez Kołobrzeski Klub Morsa.

  Będzie to wydarzenie jakiego jeszcze nie było nad naszym morzem - dlatego warto przy tym być. Morsi, którzy do tej pory nie zdecydowali się do udziału w BICIU REKORDU GUINNESSA - macie teraz okazję poznać i towarzyszyć słynnemu Człowiekowi Lodu w jego warsztatach i biciu rekordu GUINNESSA w jak największej liczbie jednocześnie kąpiących się w lodowatym Bałtyku.

  Również macie jeszcze okazję zapisać się na największy BAL NOWOROCZNY MORSÓW w dniu 04.01.2014 r. oraz na kąpiel bicia rekordu w dniu 05.01.2014 r.

 • Wideo:

Powrót na górę

Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.