Menu
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA

Kołobrzeski Klub Morsów przy RSTU z siedzibą w Centrum Spraw Społecznych (CSS) - ul. Okopowa 15 78-100 Kołobrzeg (II pięto, pokój 213)
zaprasza na dyżury Zarządu KKM w każdy poniedziałek w godz. od 16:00 do 17:00 (oprócz dni świątecznych po uprzednim kontakcie telefonicznym z Prezesem KKM)

A+ A A-

III. Inwazja Morsujących Mikołajów

Kochane Morsy zapraszamy serdecznie na Inwazję Morsujących Mikołajów ,która odbędzie się w niedzielę 04.12.2016r.w Świnoujściu. Jest to trzecia z kolei impreza na której oczywiście nie może Was zabraknąć .W tym roku specjalnym gościem Inwazji, będzie rekordzista świata w kąpieli lodowej oraz założyciel fundacji Morsy bez Granic, Ice Lord-Zbigniew Falkowski, który wtajemniczy nas w arkana sztuki lodowych kąpieli. Czeka na Was mnóstwo atrakcji i wspaniałej gorącej zabawy.

Przygotowaliśmy wiele niesamowitych niespodzianek oraz nagród. Obowiązuje oczywiście wyśmienity humor i przebranie Mikołajkowe, wystarczy nawet czapka, choć wariacje na temat mikołajkowy, mile widziane. Dla osób, które chcą przyjechać wcześniej (można już 2 grudnia) mamy wspaniałą ofertę noclegową w nowo wybudowanym trzygwiazdkowym Hotelu Trzy Wyspy. Na hasło „Inwazja Morsujących Mikołajów” tylko 75 zł. od osoby za dobę w 3os.pokoju z całodziennym wyżywieniem w formie bufetu szwedzkiego. Do tego korzystanie z basenu, jacuzzi, saun, siłowni, Wi-Fi oraz 10%rabatu na konsumpcję w barze ”Keja” jest w cenie noclegu .Zapoznajcie się z załączonym programem i przybywajcie.

Z morsowym pozdrowieniem
Klub Morsów Morświny

Dodatkowe informacje

Powrót na górę

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.