Menu
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA

Kołobrzeski Klub Morsów przy RSTU z siedzibą w Centrum Spraw Społecznych (CSS) - ul. Okopowa 15 78-100 Kołobrzeg (II pięto, pokój 213)
zaprasza na dyżury Zarządu KKM w każdy poniedziałek w godz. od 16:00 do 17:00 (oprócz dni świątecznych po uprzednim kontakcie telefonicznym z Prezesem KKM)


A+ A A-

Zapraszamy na morsową wyprawę nad Bajkał

Miłe Morsy oraz przyjaciele i sympatycy morsowania. Nasz Szczecińsko-Policki Klub MORSY organizuje w marcu 2018r. wyprawę na morsowanie w ekstremalnych warunkach, tym razem na Syberii, nad Jeziorem Bajkał. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, więc postanowiliśmy udostępnić je morsom z innych klubów. Ogólna informacja jest na facebook'owym wydarzeniu.

Poza zwiedzaniem pięknych okolic będziemy oczywiście morsować w prawdziwych przeręblach i "saunować" w ruskiej bani. Zachęcamy do uczestnictwa. Czasu zostało już niewiele, trzeba rezerwować loty i wizować paszporty, więc sugerujemy możliwie szybkie decyzje.

Można wybrać wersję 13 dniową: 12-24 marca w cenie 7000 zł lub 7 dniową: 18-24 marca w cenie 5500 zł. Cena obejmuje praktycznie wszystko poza wyżywieniem i wycieczkami fakultatywnymi.

Grupa 13-dniowa rozpoczyna wyprawę w Moskwie i jedzie koleją transsyberyjską. Grupa 7-dniowa dołącza w Irkucku i dalszy program jest wspólny. Razem wracamy do Polski. Wszelkich informacji o programie wyprawy zasięgnąć można w firmie Arsoba Travel, która sprawnie organizuje nam wyjazd, pod numerami 500 607 789, 500 607 789, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16, widocznymi też na www.arsobatravel.pl

Osoby na 100% zdecydowane prosimy też o zgłoszenie uczestnictwa z podaniem imienia, nazwiska, miasta i telefonu na nasz email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiamy i zapraszamy.
Zarząd Stowarzyszenia
Szczecińsko-Policki Klub Morsów

Powrót na górę

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.