Menu
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA

Kołobrzeski Klub Morsów przy RSTU z siedzibą w Centrum Spraw Społecznych (CSS) - ul. Okopowa 15 78-100 Kołobrzeg (II pięto, pokój 213)
zaprasza na dyżury Zarządu KKM w każdy poniedziałek w godz. od 16:00 do 17:00 (oprócz dni świątecznych po uprzednim kontakcie telefonicznym z Prezesem KKM)


A+ A A-

IX Światowy Festiwal Morsowania Kołobrzeg 2021

 

Kochani Miłośnicy Morsowania! stale obserwujemy otaczającą nas sytuację i reagujemy na bieżąco, komunikat jaki popłyną od władz administracji centralnej mocno nas zaniepokoił, a zarazem pobudził do działania, nie poddajemy się i usilnie dokładamy wszelkich starań aby się z wami spotkać. Dlatego też ze względu na wprowadzone kolejne obostrzenia spowodowane pandemią covid 19 podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji IX Światowego Festiwalu Morsowania w Kołobrzegu.

Nowy termin wydarzenia to 31 stycznia 2021 roku, nowa data jest symboliczna - nadrobimy Sylwestrową zabawę, która nie będzie tak szampańska na przełomie roku. Jednocześnie przedłużamy możliwość rejestracji elektronicznej do 17 stycznia 2021 roku. Osoby której już dokonał są już zapisane do udziału w Festiwalu w nowym terminie.

W waszym imieniu wystąpiliśmy z prośbą do obiektów noclegowych, które z nami współpracują o wyrozumiałość i przebukowanie rezerwacji noclegów na nowy termin. Lecz,aby ten fakt potwierdzić zachęcam do osobistego kontaktu z działami rezerwacji poszczególnych obiektów.

Czekamy na was z niecierpliwością aby wspólnie zanurzyć się w zimnym Bałtyku i złapać promyk słońca na pięknej kołobrzeskie plaży .....Do zobaczenia i zanurzenia.

Z morsowymi pozdrowieniami
Kołobrzeski Klub Morsów
działający przy RSTU
organizator IX Światowego Festiwalu Morsowania

Powrót na górę

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.