Menu
 • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
 • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
 • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
 • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
 • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA

Kołobrzeski Klub Morsów przy RSTU z siedzibą w Centrum Spraw Społecznych (CSS) - ul. Okopowa 15 78-100 Kołobrzeg (II pięto, pokój 213)
zaprasza na dyżury Zarządu KKM w każdy poniedziałek w godz. od 16:00 do 17:00 (oprócz dni świątecznych po uprzednim kontakcie telefonicznym z Prezesem KKM)


A+ A A-

Zakończenie sezonu - kąpiel

Dodatkowe informacje

 • Nazwa Imprezy: Zakończenie sezonu morsowania 2012/13
 • Data: 01.05.2013 r.
 • Organizator: Kołobrzeski Klub Morsów
 • Warunki pogodowe:

  Warunki pogodowe iście majówkowe - słonecznie z lekką bryzą od strony morza.

 • Temp. powietrza: 10 st. C
 • Temp. wody: 5 st. C
 • Opis Imprezy:

  1. maja 2013 r. o godz. 11:00 na Kamiennym Szańcu w Kołobrzegu rozpoczęła się przesympatyczna impreza "Majówka z Kołobrzeskim Klubem Morsów" oraz "Zakończenie Sezonu Morsowania 2012/13".

  Od samego początku impreza wymknęła się spod kontroli emocjonalnej. Ponad 11 klubów z całej Polski integrowało się, skąpani w słońcu pod bezkresnym błękitem nieba. Na kończącą sezon morsowy imprezę zjechały zaprzyjaźnione kluby: Koszaliński Klub Morsa POSEJDON, Białogardzki Klub Morsa SOPEL, Postomiński Klub Morsa Wiking, Wielkopolski Klub Morsa ALASKA, Gościński Klub Morsa MORSJANIE, Morsy Margonin LODOŁAMACZE, Darłowski Klub Morsa TWARDZIELE, Łebski Klub Morsa, Drawski Klub Morsa, Iński Klub Morsa, Szczeciński Klub Morsaów, Gdyński Klub Morsa.

  Po zaokrętowaniu klubów na Kamiennym Szańcu odbyło się uroczyste otwarcie imprezy. Zgromadzonych miłośników zimnej kąpieli i gości przywitał Prezes Klubu Jerzy 'Jery' Ignatiuk oraz Prezydent Miasta Janusz Gromek. Do życzeń udanej zabawy dołączył się Prezes Regionalnego Stowarzyszenia Turystyczno - Uzdrowiskowego Ryszard Woźniak.

  Tuż po uroczystych przemówieniach odbyła się rozgrzewka prowadzona przez foczkę z Wielkopolskiego KM ALASKA, a zaraz po niej korowodowe wejście do wody ponad 200 foczek i morsów. Średnia wieku od 5 do 100 lat. Od strony lądu nad bezpieczeństwem kapiących czuwali członkowie Grupy PARAMEDIC, zaś od strony otwartego morza członkowie ekipy TRYTON. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

  Dla uczestników kąpieli czekała po wyjściu z wody sauna oraz zawodowo przeprowadzona rozgrzewka. Kiedy wszystkie morsy przebrały się już w świąteczne klubowe uniformy, rozpoczął się Ekologiczny pokaz mody, artystyczne występy gości ze słonecznej Italii oraz wokalne występy uzdolnionej młodzieży, Oli Rydzyńskiej (naszej foczki) i Grupy Wokalnej MAJOL. Przed i po okienku artystycznym, każdy mógł skorzystać z gastronomii, boiska do siatkówki i innych rekreacyjnych atrakcji, włącznie z tańcami do których przygrywał zespół muzyczny VERANO. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

  WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Media

Zakończenie sezonu morsowania 2012/13. Autorem materiału wideo jest Ziemek. Film obrobił Tomi
Powrót na górę

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.