Menu
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA

Kołobrzeski Klub Morsów przy RSTU z siedzibą w Centrum Spraw Społecznych (CSS) - ul. Okopowa 15 78-100 Kołobrzeg (II pięto, pokój 213)
zaprasza na dyżury Zarządu KKM w każdy poniedziałek w godz. od 16:00 do 17:00 (oprócz dni świątecznych po uprzednim kontakcie telefonicznym z Prezesem KKM)


A+ A A-

8 grudnia morsowanie plaża Hotelu Senator, Grupa Hotele Nadmorskie

8 grudnia (niedziela) zapraszamy wszystkich chętnych na Mikołajkowe Morsowanie z Kołobrzeski Klub Morsów!

Twój debiut

To doskonała okazja, by zacząć przygodę z morsowaniem pod okiem doświadczonych Morsów. Klubowicze z Kołobrzeski Klub Morsów nie tylko pomogą Wam przełamać strach, ale też podpowiedzą, jak prawidłowo morsować czy jak powinna wyglądać rozgrzewka przed wejściem do wody.

Pokazowa kąpiel dla ciekawych

Dołączcie do nas również, jeśli nie jesteście ani nie zamierzacie zostać miłośnikami zimowych kąpieli. To jedyne takie kameralne wydarzenie w okolicy, podczas którego będziecie mogli podejrzeć, jak wygląda morsowanie i porozmawiać z jego uczestnikami!

Kiedy i gdzie?

Spotykamy się 8 grudnia, o godzinie 12:00 na plaży Hotel Senator. Punktualnie o tej godzinie rozpocznie się rozgrzewka, po której morsy wskoczą do Bałtyku. Po kąpieli czekać na nich będzie gorąca herbata, a potem basen i sauny zewnętrzne w Hotelu Senator.

Jeśli chcielibyście dołączyć do wspólnej zabawy, koniecznie zajrzyjcie w samo południe na plażę, a potem zrelaksujcie się w naszym basenie lub podczas seansu w saunie. Udział w kąpieli jest bezpłatny, natomiast wejście do kompleksu basenowego - płatne zgodnie z cennikiem.

Zapraszamy do udziału!

Powrót na górę

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.