Menu
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA

Kołobrzeski Klub Morsów przy RSTU z siedzibą w Centrum Spraw Społecznych (CSS) - ul. Okopowa 15 78-100 Kołobrzeg (II pięto, pokój 213)
zaprasza na dyżury Zarządu KKM w każdy poniedziałek w godz. od 16:00 do 17:00 (oprócz dni świątecznych po uprzednim kontakcie telefonicznym z Prezesem KKM)


A+ A A-

Mistrzostwa Morsów na Smokach Wrocław 2020

Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy pragnie zaprosić Wasz klub na I Mistrzostwa Morsów na Smokach we Wrocławiu w dniach 6-8 marca 2020. Zapraszamy do wspolnej rywalizacji i zabawy. W planie wyścigi Morsów na smoczych łodziach, zwiedzanie Wrocławia, impreza integracyjna na Stadionie. W niedzielę 8 marca będziemy również świętować 10 lecie powstania naszego Stowarzyszenia.

Zawody odbywać się będą w malowniczej części miasta przy Bulwarze Dunikowskiego z widokiem na zabytkowy Ostrów Tumski. W trakcie zawodów kilka atrakcji i gorący bufet dla uczestników imprezy. Drugi dzień świętujemy na naszym kąpielisku przy ulicy Chopina - kąpielisko Morskie Oko.

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 577 311 544
Więcej informacji znajdziecie w linku: www.morsy.wroclaw.pl/aktualnosci/669-mistrzostwa-morsow-na-smokach

Zaprzasamy przybywajcie i bawcie się razem z nami.

 

Powrót na górę

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.