Menu
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA

Kołobrzeski Klub Morsów przy RSTU z siedzibą w Centrum Spraw Społecznych (CSS) - ul. Okopowa 15 78-100 Kołobrzeg (II pięto, pokój 213)
zaprasza na dyżury Zarządu KKM w każdy poniedziałek w godz. od 16:00 do 17:00 (oprócz dni świątecznych po uprzednim kontakcie telefonicznym z Prezesem KKM)


A+ A A-

Dzień Kobiet z Kołobrzeskim Klubem Morsów & Morsowanie dla Olgi Miśkiewic

Dzień Kobiet z Kołobrzeskim Klubem Morsów & Morsowanie dla Olgi Miśkiewicz chorującej na SMA - 7 marca 2021 godz. 12:00.

Przy muzyce, pięknej, pogodzie i słodkim upominku dla każdego Kołobrzeski Klub Morsów serdecznie zaprasza do udziału we wspólnym morsowanie z okazji dnia kobiet w ramach kąpieli odbędzie się zbiórka funduszy na leczenie Olgi Miśkiewicz, cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Kwota jaką należy zebrać na leczenie dziewczynki to 9,5 mln zł. Jedyny ratunek to droga terapia genowa.

Gościnnie będą u nas @Królewskie Morsy z Gniezna.

Mała Olga bardzo na nas liczy, a MY Morsy lubimy i potrafimy pomagać.
#pomaganie przez morsowanie.
@Kołobrzeski Klub Morsów
@Królewskie Morsy z Gniezna.
@Kołobrzeg RE: Generacja

W niedzielę 07.03.21 na zaproszenie Kołobrzeski Klub Morsów odwiedziliśmy Wybrzeże Jako Razem dla Olgi. Korzystaliśmy z uroków Bałtyku . Mimo niesprzyjającej pogody atmosfera była gorąca:. Chciałam bardzo podziękować wszystkim wolontariuszom, Morsom i Przyjaciołom dla których odległość nie miała znaczenia: Królewskie Morsy Gniezno, Morsy Kłecko, Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS, Stowarzyszeniu Królewskie Serce, że cały czas aktywnie wspieracie Olgę. Klub Zabaw Dla Dzieci Fantazja za udostępnienie kostiumu Myszki Miki, która zabawiała wszystkie dzieci.

Wspólnie udało nam się zebrać 3 325 PLN. Dziękujemy i zachęcamy do dalszego aktywnego działania przy zbiórce dla Olgi.

GALERIA FOTO

 

Więcej w tej kategorii: « Odwołanie otwarcia sezonu morsowania
Powrót na górę

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.