Menu
 • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
 • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
 • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
 • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
 • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA

Kołobrzeski Klub Morsów przy RSTU z siedzibą w Centrum Spraw Społecznych (CSS) - ul. Okopowa 15 78-100 Kołobrzeg (II pięto, pokój 213)
zaprasza na dyżury Zarządu KKM w każdy poniedziałek w godz. od 16:00 do 17:00 (oprócz dni świątecznych po uprzednim kontakcie telefonicznym z Prezesem KKM)


A+ A A-

VI Światowy Festiwal Morsowania Kołobrzeg 2018

WAŻNA INFORMACJA Kąpiel Główna 14.01.2018 r. finał VI SFM

Zapisy na kąpiel główną (składka 25 zł/osoba w tym: catering, sauna, ruska bania na plaży,upominek, ubezpieczenie NNW) trwają do niedzieli tj. 14.01.2018 r. do godz. 12:00 elektronicznie wypełniając formularz zgłoszeniowy w załączniku i dokonując wpłaty na konto nr WBK BZ -nr PL 42 1090 2659 0000 0001 1804 5709 KKM przy RSTU ul. Warzelnicza 1,78-100 Kołobrzeg z dopiskiem: Składka za kąpiel główną 14.1.18 VI ŚFM 2018, Klub Morsów …. + liczba osób oraz w biurze zlotu czynnym od piątku do soboty w godz. od 9:00 do 16:00 SU BAŁTYK, niedziela od 9:00 do 12:00 plaża przy MOLO (teren festiwalu).

FORMULARZ | OŚWIADCZENIE DO KAPIELI GRUPOWE | OŚWIADCZENIE DO KĄPIELI


PARTNER FESTIWALU

Witam foczki, morsów, wszystkich zmorsowanych, fanów zimowych kąpieli, zgodnie z obietnicą przedstawiamy informację o wysokości składek za udział w VI Światowym Festiwalu Morsowania w Kołobrzegu, który odbędzie się w dniach 12-14.01.2018 r. na plaży centralnej przy kołobrzeskim Molo. W tym roku mamy bogatą i zróżnicowaną ofertę bazy noclegowej wychodząc na przeciw sugestiom i oczekiwaniom naszych uczestników.

Oto kilka obiektów z którymi podjęliśmy współpracę:

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące obiektów, ceny noclegów, warunki pobytu, wysokość składki za udział, formularze, regulamin VI ŚFM, oświadczenie do kąpieli są dostępne i do pobrania na naszej stronie internetowej: www.morsowanie.kolobrzeg.pl / zakładka VI Światowy Festiwal Morsowania.

Przypominamy, iż warunkiem skorzystania z bazy noclegowej w cenach promocyjnych w obiektach wskazanych przez organizatora jest zapłata składki za udział w VI ŚFM, przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz ze wskazaniem obiektu noclegowego na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wkrótce pojawią się nowe propozycję miejsc noclegowych, program VI ŚFM oraz informację jak idą przygotowania i niespodzianka, mogę tylko dodać , że podczas VI ŚFM każdy uczestnik będzie mógł zostać Zimowym Mistrzem Polski, lecz w jakiej dyscyplinie powiemy niebawem...

Serdecznie zapraszamy do udziału,kto był ten wie że warto, kto nie był na pewno się nie zawiedzie. Do zobaczenia i zimnego zanurzenia.


I Zimowe Mistrzostwa Nordic Walking dla Morsów

Kołobrzeg od lat gości ludzi, którzy uwielbiają zimne kąpiele. Podczas poprzednich edycji odbywały się zajęcia prowadzone przez instruktorów Nordic Walking. W tym roku zapraszamy również zawodników Nordic Walking, ponieważ 13 stycznia 2018 odbędą się I Zimowe Mistrzostwa Nordic Walking dla Morsów Nordicmorsing.

Zawody zostaną rozegrane w ramach VI Światowego Festiwalu Morsowania w Kołobrzegu. Przygotowaliśmy trasę, która wytyczona została częściowo po plaży oraz alejkami wzdłuż plaży. Do pokonania będzie dystans 5 kilometrów dla kobiet i mężczyzn.

Jadąc do Kołobrzegu na Festiwal Morsie zabierz kije do Nordic Walking, Nordic Walkerze wpadnij do Kołobrzegu na zawody i zobacz jak bawią się ludzie lubiący morsować, a może po zawodach zdecydujesz się na swoją pierwszą zimową kąpiel.

Organizatorami jest Kołobrzeski Klub Morsa, Regionalne Stowarzyszenie Turystyczno-Uzdrowiskowe, Urząd Miasta Kołobrzeg, Unia Miast.

Zapisy na www.chodzezkijami.pl imprezy promowane. Zapisy będą odbywać się elektronicznie wykorzystując system dotpay: https://elektronicznezapisy.pl/event/2144.html

Oprócz kategorii wiekowych dla pań i panów Organizatorzy przygotowali specjalną kategorię dla zawodników w stroju Foczki/Morsa.

 • Foczki: strój dwu lub jednoczęściowy, czapka, rękawiczki, obuwie sportowe,
 • Morsy: spodenki kąpielowe do 1/2 uda, czapka, rękawiczki, obuwie sportowe.

W tej kategorii statuetki Super Foczki Nordicwalkerki i Super Morsa Nordicwalkera zostaną przyznane za miejsca 1 do 3 w kategorii Foczek i Morsów. Osoby z tej kategorii nie wchodzą do kategorii wiekowych.

Kontakt w sprawie informacji  o  I Zimowe Mistrzostwa Polski Nordic walking 13.01.2018 w ramach VI ŚFM - Wojtek Marcinkowski tel.: 888 430 600.

Dodatkowe informacje

 • Nazwa Imprezy: VI Światowy Festiwal Morsowania Kołobrzeg 2018
 • Data: 12 - 14.01.2018 r.
 • Organizator: Kołobrzeski Klub Morsa
 • Lokalizacja: PLAŻA PRZY KOŁOBRZESKIM MOLO
Powrót na górę

Odwiedza nas 248 gości oraz 0 użytkowników.