Menu
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA
  • KOŁOBRZESKI KLUB MORSA

Kołobrzeski Klub Morsów przy RSTU z siedzibą w Centrum Spraw Społecznych (CSS) - ul. Okopowa 15 78-100 Kołobrzeg (II pięto, pokój 213)
zaprasza na dyżury Zarządu KKM w każdy poniedziałek w godz. od 16:00 do 17:00 (oprócz dni świątecznych po uprzednim kontakcie telefonicznym z Prezesem KKM)


A+ A A-

Media - VII Światowy Festiwal Morsowania Kołobrzeg 2019

 

Raport z działań marketingowych, promocyjnych imprezy pt. VII Światowy Festiwal Morsowania w Kołobrzegu 04-06.01.2019 r. Działając w imieniu Kołobrzeskiego Klubu Morsów przy Regionalnym Stowarzyszeniu Turystyczno – Uzdrowiskowym w Kołobrzegu jako organizator imprezy pt. “VII Światowy Festiwal Morsowania w Kołobrzegu 04-06.01.2019 r.” informuje, iż podjęto następujące działania marketingowe i promocyjne poprzez publikacje artykułów w lokalnej prasie, telewizji, internecie, mediach społecznościowych, udostępniono plakaty promujące wydarzenie na słupach ogłoszeniowych, obiektach użyteczności publicznej, hotelach, ośrodkach kwaterujących uczestników. Przeprowadzono kampanie reklamową w mediach społecznościowych typu Facebook..

Poniżej przedstawiamy linki do stron, gdzie pojawiały się informacje o festiwalu:

Powrót na górę

Odwiedza nas 144 gości oraz 0 użytkowników.